rysunek stasia mamaCześć! Nazywam się Marta, jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci i autorką tego bloga. Moja rodzina to moje największe szczęście, a bycie mamą jest dla mnie najwspanialszym doświadczeniem, jakie mogłam sobie wyobrazić. Jednak, jak każda mama, wiem, że macierzyństwo to nie tylko radość, ale też wyzwanie.

Założyłam ten blog, aby dzielić się moimi doświadczeniami, sukcesami, porażkami i odkryciami na drodze macierzyństwa. Wierzę, że macierzyństwo to podróż, którą warto docenić, a nawet jeśli droga jest czasem wyboista, warto cieszyć się każdym krokiem.

Na co dzień staram się balansować pomiędzy macierzyństwem a pracą, pasją i codziennością. Uwielbiam czytać, piec ciasta i spacerować z moją rodziną. Zawsze staram się czerpać z życia jak najwięcej i uczyć moje dzieci, że warto doceniać małe rzeczy.

Na tym blogu znajdziecie praktyczne porady, autentyczne historie i inspiracje związane z macierzyństwem. Mam nadzieję, że będzie to miejsce, które pomoże Wam cieszyć się macierzyństwem jeszcze bardziej, pomoże odnaleźć odpowiedzi na niektóre pytania i sprawi, że poczujecie się mniej samotni w tych wyjątkowych, ale czasem trudnych chwilach.

Dziękuję, że jesteście ze mną! Cieszę się, że mogę dzielić się z Wami tą wyjątkową podróżą.

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować napisz na: marta@swiat-dzieciom.pl, lub tel. 530011001

🙂

Marta